Akcja „Rozbijmy mury kartką otuchy i wsparcia 2013”

Kochani

 

Po raz kolejny chcemy Was zaprosić do udziału w akcji wysyłania świątecznych kartek do więźniów. Znów mamy okazję bezinteresownie podzielić się odrobiną ciepła. Pisząc słowa pełne dobroci i uprzejmości przyczyniamy się do realnej zmiany w świecie. Zmieniamy myślenie i nastawienie do społeczeństwa. Generujemy dobro, które dotyka najpierw nas samych a potem tych, którzy nie doświadczają go na codzień. Mamy okazję zasiać ziarno obopólnego zaufania; zapoczątkować falę energii, która kruszy dumę, cierpienie, zawziętość i agresję…

 

Wszystko co potrzeba, to parę uprzejmych słów, pozytywna myśl, jakiś cytat… Napisane na kartce i wysłane do tych, którzy są spragnieni dobroci (a którzy w tych ciężkich warunkach nigdy się do tego nie przyznają), działają cuda i zostawiają za sobą echo rozbijające mury uprzedzeń i prowadzące do wolności!

 

Każdy z nas ma moc i potencjał dobra, które może dać drugiemu człowiekowi bodziec do wewnętrznej przemiany. Wykorzystajmy możliwość – osadzeni wciąż mają szansę się zmienić i dołączyć do nas pewnego dnia z niezbędnym pakietem zaufania i motywacji do bycia lepszym człowiekiem I zasymilować się ze społeczeństwem, które wszyscy tworzymy.

 

Rozbij te mury zwykłą – niezwykłą kartką świąteczną i podziel się miłością.

 

Jeśli chcesz się włączyć, napisz do nas. Z radością odpowiemy na każdą wątpliwość i pytania.

 

[email protected] lub [email protected]