ROZBIJ MURY KARTKĄ OTUCHY I WSPARCIA 2014

Kochani,

 

Jest to już trzecia edycja pisania kartek świątecznych do więźniów. Pierwsza i druga edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego po raz kolejny zapraszamy do wspólnej akcji.

 

„To zaszczyt dla mnie że mogę pomagać innym”

 

Znów mamy okazję bezinteresownie podzielić się odrobiną ciepła. Pisząc słowa pełne dobroci i uprzejmości przyczyniamy się do realnej zmiany w świecie. Zmieniamy myślenie i nastawienie do społeczeństwa. Generujemy dobro, które dotyka najpierw nas samych a potem tych, którzy nie doświadczają go na codzień. Mamy okazję zasiać ziarno obopólnego zaufania; zapoczątkować falę energii, która kruszy dumę, cierpienie, zawziętość i agresję…

Wszystko co potrzeba, to parę uprzejmych słów, pozytywna myśl, jakiś cytat…

 

Napisane na kartce i wysłane do tych, którzy są spragnieni dobroci (a którzy w tych ciężkich warunkach nigdy się do tego nie przyznają), działają cuda i zostawiają za sobą echo rozbijające mury uprzedzeń i prowadzące do wolności! Każdy z nas ma moc i potencjał dobra, które może dać drugiemu człowiekowi bodziec do wewnętrznej przemiany.

 

Wykorzystajmy możliwość – osadzeni wciąż mają szansę się zmienić i dołączyć do nas pewnego dnia z niezbędnym pakietem zaufania i motywacji do bycia lepszym człowiekiem I zasymilować się ze społeczeństwem, które wszyscy tworzymy.

 

Rozbij te mury zwykłą – niezwykłą kartką świąteczną i podziel się miłością. Najlepiej to zrobić do 17.12, wtedy wszyscy więźniowie dostana je akurat na święta

 

Jeśli chcesz się włączyć, napisz do nas. Z radością odpowiemy na każdą wątpliwość i pytania.

 

Kontakt do osoby prowadzącej akcję [email protected]